niedziela, 22 kwietnia 2018

Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach

EWA NIE DAŁA RADY MONICE I UNII LUBELSKIEJ

W dniach 6-7 kwietnia 2018 roku w Koronowie woj. kujawsko- pomorskie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach, w których wzięła udział również nasza wychowanka Ewa Alicka walcząca w kat. do 68 kg. W tej kategorii wagowej po za zasięgiem wszystkich zawodniczek była Monika Michalik- brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich z Rio de Janeiro, a oprócz Ewy startowały w tej kategorii wagowej jeszcze trzy zawodniczki z woj. lubelskiego. Ewa zaczęła turniej bardzo dobrze wygrywając z zawodniczką z Lublina na punkty ( 4:3), następnie uległa nieznacznie zawodniczce z Chełma ( 1:2), przegrała również zdecydowanie pozostałe dwa pojedynki i uplasowała się po raz trzeci z rzędu na piątym miejscu Mistrzostw Polski Seniorek. Ewie dziękujemy za dobry występ.