wtorek, 30 października 2018

Poszła w ślady brata

POSZŁA W ŚLADY BRATA
W dniach 7-9.09.2018 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet w grupie młodzieżowiec, kadet i młodzik. Szczuczyńską „GWIAZDĘ” reprezentowały na tym turnieju cztery dziewczęta:  Wioletta Wesołowska, Łucja Ostaszewska, Martyna Dylewska i  Renata Gutowska. Wioletta poszła w ślady swego starszego brata Martina i wywalczyła brązowy medal  w kat. do 66kg ( młodziczek). O medal  w grupie kadetek otarła się również kadetka Łucja Ostaszewska, jednak musiała uznać wyższość rywalki i zajęła 5 miejsce w kat. do 49kg. Pozostałe dziewczęta powalczyły słabiej i uplasowały się w pierwszej dziesiątce swoich kategorii wagowych. Ponadto brąz w kat. do 69kg w grupie kadetek zdobyła również wychowanka szczuczyńskiej „GWIAZDY”- Julia Łochowska – reprezentująca obecnie LUKS „SUPLES” Kraśnik.