piątek, 20 października 2023

GWIAZDA NA PODIUM

„GWIAZDA” NA PODIUM

Po raz kolejny MLUKS „GWIAZDA” przy Urzędzie Miejskim w Szczuczynie znalazła się na podium Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek Regionu „D” w zapasach kobiet, tym razem rozgrywanych w Osielsku koło Bydgoszczy w dniu 14.10.2023 roku. Nasze dziewczęta zdobyły trzecie miejsce drużynowo na 24 startujące ekipy i zdobyły 4 brązowe medale: Lena Wiśniewska w kat. do 36 kg, Dagmara Skrodzka i Nikola Brzózka w kat. do 39 kg oraz Natalia Barwikowska w kat. do 50 kg. Siódme miejsce w kat. do 58 kg zdobyła Angelika Metelska, dziewiąte w kat. do 66 kg – Patrycja Dąbrowska, a 12-14 w kat. do 46 kg – Wiktoria Dąbrowska. Wśród chłopców najlepiej ( na siódmym miejscu) uplasował się Szymon Zabielski, ósmy w kat. do 75 kg był Patryk Danowski. Pozostali nie poradzili sobie z rywalami i muszą jeszcze potrenować, żeby nawiązać równorzędną walkę. Gratulujemy zawodniczkom, zawodnikom i kadrze szkoleniowej.